O mně

Jak to začalo...

Taky máte někdy pocit, že pracujete na plný plyn a potřebujete upustit páru? Jako osobní trenérka a instruktorka Pilates a PowerJógy jsem dříve hledala silový trénink na uvolnění a uklidnění. Ale se třemi dětmi, věřte nebo ne, jsem své potřeby dala více do pomalých lekcí a manuální činnosti.

A začala jsem se učit tvořit boty..

Moje rodina, moje dílna..

Jsem maminka tří kluků a k šití bot jsem se dostala tak jako asi spousta maminek přes barefoot, aby moji kluci chodili zdravě. To všechno vyžadovalo nějaké vybavení, zkoušení materiálů, různé typy kůží, různé typy bot. Pořád jsem na cestě učení.
Aktivně se učím šít boty dva roky, ale zatím zvládám jedny boty za měsíc, někdy i za dva. Nejstarší syn šel teď do školy a prostřední syn nastoupil do školky. S nejmladším jsem zatím doma sama, tak každý den je u nás trochu jiný. Když se naskytne hlídání, tak utíkám do dílny, kterou mám u nás v domku v Brně a to mně vyhovuje. Můj muž to nemá se mnou lehké, když mu tím pádem zabírám půlku garáže...A já mu za to děkuji.
Moc ráda vás ve své dílně uvítám-jak na měření vašich chodidel na boty na míru nebo na výrobu bot. Můžete si zarezervovat výrobu přes online formulář nebo konzultaci přes email.

NOVINKY